O nás
O nás

Vitajte v našom eshope FunToys!

Náš eshop vám prináša hračky a hry, ktoré vašim deťom vypĺňajú voľný čas. Špecializujeme sa na hračky, ktoré okrem toho, že deti pobavia, tak ich niečo aj naučia a budú ich rozvíjať. Čas im vyplnia kvalitne a plnohodnotne.

Hračky starostlivo vyberáme.

Našimi prioritam sú:

  • kvalita,
  • bezpečnosť,
  • vzdelávacia hodnota,
  • rozvíjanie tvorivosti,
  • nadobúdanie zručností.

Fun toys sú v preklade z angličtiny zábavné hračky a my chceme, aby sa deti pri tom, ako sa niečo učia a poznávajú svet, aj zabavili.

V našej ponuke nájdete hračky vzdelávacie, tvorivé, drevené, ktoré sú tvorivé aj vzdelávacie, ale aj niekoľko drobností, ktoré sú len pre zábavu. Hračky sú od overených dodávateľov, kvalitné a nenájdete medzi nimi hračky škodlivé pre organizmus.

Vo veľkých hračkárstvach sa často strácame v množstve tovaru a častokrát nám to bráni v tom, aby sme objavili, aké hodnotné a krásne veci sa dajú deťom kúpiť. U nás máte výber toho najlepšieho, nápaditého, zaujímavého a typy na to, čo by ste si možno v hračkárstve bežne nevšimli.

Deti musíme rozvíjať od malička, dávať im podnety, aby sa rozvíjali. V dnešnej dobe je ponuka naozaj široká.

Učenie sa

Niektoré deti nepoznajú mláďatká. Niektoré zvieratká v lese. Riešenie? Máme jednoduché, lacné, ale krásne pexeso, kde sa to hravou formou rýchlo naučia a zabavia sa pri tom s deťmi aj dospelí. Pexeso má už aj vyšší stupeň, je to pexeso trio. Napríklad sa môžu naučiť štát, k nemu vlajku a na tretej kartičke je tvar, ako štát na mape vyzerá. Výborná zábava a zapamätajú si možno viac, ako na geografii v škole. A práve na tej geografii to už pre bude známe, niečo, čo už vedia.

Angličtina. Veľa hier podporuje jej učenie. Napríklad Hra Angličtina brnkačka obsahuje 16 listov so 160 obrázkami a 160 anglickými slovami, hrá sa tak, aby sme priradili správne slovo ku správnemu obrázku pomocou elektrického ukazovátka - rozsvieti sa zelené svetlo. Uľahčí učenie v škole.

Matematika. Predškolský vek, prváčikovia. Nie vždy to majú ľahké a aj vy, rodičia, sa občas s nimi natrápite. Prečo si nepomôcť hravou formou? Ako bude dieťa baviť matematika viac? Písať ceruzkou na papier príklady alebo ich počítať prikladaním čísel na magnetické tabuľu? Kúpte im tabuľu s číslami a písmenami. A najlepšie sú klasické počítadlá. Aj tie máme v ponuke.

Pre učenie je veľmi dôležité, aby mali deti pekné veci okolo seba, ktoré sa im páčia. Pekné peračníky, pastelky, zošity, to všetko motivuje a vytvára radosť.

Tvorenie a nadobúdanie zručností

Ďalšia činnosť, ktorá prináša radosť, zanietenie, rozvoj jemnej a hrubej motoriky, rozvoj estetického cítenia. To môže priniesť tvorenie a vytváranie pekných vecí. Je dôležité rozvíjať tvorivosť u detí. Naše hračky sú tu, aby dávali deťom podnety k jej rozvoju. 

Za výborné považujeme napríklad hrnčiarsky kruh - deti si samy vyrobia hlinené nádoby, ktoré si ozdobia. Výroba náramkov z bavlniek, s rôznymi komponentmi vrátane ovocných dekorácií. Fantázii sa medze nekladú. Balíček na dizajn nechtov a vlasov je pre dievčatká v predškolskom alebo mladšom školskom veku výborná zábava. Môžu robiť účesy, nechty nielen bábikam, ale aj tým, ktorí sa s nimi hrajú. Učia sa ladiť farby, dizajnovať nechty, upravovať účesy. Môžu si vyrobiť búdku pre vtáčiky, loďku, vlastné fotorámiky, krabičku na bižutériu, lietadlo. Týmto nadobúdajú nové zručnosti a stávajú sa tvorivými.

Drevené hračky sa tešia obľube a majú svoje miesto medzi deťmi. Sú vzdelávacie, učia deti, napríklad ako sa obliekať. Určite si vyberiete z našej ponuky.

Občas deti potrebujú aj niečo len tak pre zábavu. Majú rady, ak niečo svieti. My máme v ponuke svietiace tuby na drink, kaleidoskop, svietiacu masku, ale aj céčka. Na nich sa môžu učiť písmenká a tvary.

Je toho naozaj veľa. Veríme, že našou ponukou vám prinesieme dobré typy, čo kúpiť, akú hračku a hru, aby pobavila, ale aj naučila a vyplnila plnohodnotne čas.

Veríme, že si u nás vyberiete.

FunToys

Kontakty

funtoys

Email: info(a)funtoys.sk

Telefón: +421903640272

YzI2Y2I